Close this search box.

NATJEČAJ ZA POSAO

Professional Builder Offering Sign Labor Contract Showing Folder, White Background

Tvrtka Šimošper d.o.o. iz Zagreba traži djelatnika/cu za slijedeće radno mjesto:
Komercijalist/ica
Opis poslova:
– rad u uredu i na terenu, područje Hrvatske
– prodaja pločastih materijala od drva, ploče šperploče i ostale ploče od drva, piljene građe europske i afričke vrste (uglavnom veleprodaja istih)
– obrada tržišta za sada u Hrvatskoj, zadržavanje postojećih kupaca, praćenje potreba postojećih kupaca i pronalazak novih kupaca koji koriste navedene materijale, što je jedan od najvećih razloga ovom natječaju, te sudjelovanje u strateškom planiranju razvoja prodaje
– upravljanje asortimanom, kreiranje prodaje robe, praćenje realizacije u smislu postavljenog cilja, odgovornost za realizaciju prodaje u smislu naplate prodane robe
– praćenje trendova po pitanju robe koja je u asortimanu, praćenje aktivnosti konkurencije.
– usvajanje novih tehničkih znanja.
Uvjeti:
– VŠS ili VSS – drvnotehnološki smjer, ekonomski fakultet ili neki drugi smjer. Prednost imaju kandidati drvnotehnološkog smjera.
– radno iskustvo: minimalno pet godina na istim ili sličnim poslovima, u obzir može doći i kandidat koji je radio u proizvodnji namještaja
– sklonost timskom radu, sklonost samoinicijativnom načinu promišljanja u okviru navedenog radnog mjesta u smislu davanja novih ideja i prijedloga u cilju unaprijeđenja prodaje i sadržaja asortimana robe u skladu sa zahtjevima tržišta, kao i donošenje odluka u dogovoru s nadležnom osobom
– usmjerenost na tržište, obrada tržišta, kontakti sa kupcima u smislu ostvarivanja postavljenih ciljeva
– odgovorna i pouzdana osoba s odgovarajućim komunikacijskim, odnosno pregovaračkim i organizacijskim vještinama.
– poznavanje rada na računalu: MS Office – Word, Excel, Outlook
– vozačka dozvola: B kategorije – aktivni vozač; osoba treba biti spremna na kraća putovanja
– strani jezici: osnovno znanje engleskog ili njemačkog jezika poželjno
Poslodavac nudi:
– ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok
– radno mjesto je u Zagrebu, uredsko radno mjesto opremljeno potrebnom opremom i sredstvima za rad, te odlasci na teren prema potrebi
– automobil: korištenje službenog automobila u svrhu obrade tržišta
Način prijave:
– ponude sa životopisom možete poslati s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka na adresu:
Šimošper d.o.o.
Stjepana Bencekovića 33
10020 Novi Zagreb

Molimo da se prijave kandidati koji zadovoljavaju uvjete oglasa, s obzirom da se traže ciljane sposobnosti i znanja.
Za razgovor je obvezno pripremiti:
– kopiju diplome
Svim ostalim kandidatima zahvaljujemo na interesu za posao u tvrtki Šimošper d.o.o.

Recent posts
Scroll to Top